Сак за ски и обувки

Сак за ски и обувки


Сак за един чифт ски ICETOOLS [black]

Сак за един чифт ски. Регулираща се широка и омекотена лента за носене на рамо. Двоен цип на 2/3 о..

65.00 лв

Сак за ски обувки ICETOOLS blue

Сак за ски и сноуборд обувки Icetools. Водоустойчив материал, подходящ за транспортиране на ски и с..

45.00 лв

Сак за ски обувки ICETOOLS [camouflage]

Водоустойчив сак за обувки Icetools Подходящ за ски и сноуборд обувки. Регулираща се лента за носе..

45.00 лв

Показани от 1 до 3 от 3 (1 страници)

Design Como
Alpin Sport © 2018